Hyperloop One закривається і розпродає активи – Bloomberg

Share

Футуристична транспортна компанія Hyperloop One, яка планувала створити швидкісні лінії сполучення в герметичних трубах для перевезення пасажирів і вантажіd з міста в місто зі швидкістю літака, закривається.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на свої джерела. 

За даними PitchBook, Hyperloop One, з моменту заснування у 2014 році зібрала понад 450 млн дол. 

“Компанія побудувала невелику тестову трасу поблизу Лас-Вегаса, щоб розвивати свою транспортну технологію, і на деякий час взяла назву Virgin Hyperloop One після інвестицій компанії Virgin Річарда Бренсона”, – зазначає Bloomberg

Virgin видалила свій бренд після того, як у 2022 році стартап вирішив зосередитися на перевезення вантажів, а не людей.

За словами одного з анонімних джерел видання, наразі компанія звільнила більшість своїх співробітників і намагається продати свої активи, що залишилися, включаючи тестовий трек і обладнання.

Зазначено, що на початку 2022 року в компанії працювало понад 200 осіб. Hyperloop One також закрила свій офіс у Лос-Анджелесі. Іншим працівникам, яким доручено наглядати за продажем активів, повідомили, що їхня робота завершиться 31 грудня.

Дубайський конгломерат DP World підтримує Hyperloop One з 2016 року та володіє контрольним пакетом акцій. Залишок інтелектуальної власності стартапу буде передано DP World, повідомила особа, знайома з ситуацією.

Представник DP World відмовився від коментарів. Виконувач обов'язків генерального директора Hyperloop One Раджа Нараянан також не відповів на запити Bloomberg про коментарі.