Лонгріди

Санкції та арешт: чому досі працює «Дніпроспецсталь»

Майже сім місяців тому Вищий антикорупційний суд України почав розглядати справу щодо конфіскації активів російської бізнес-групи VS Energy, до якої входить металургійний завод «Дніпроспецсталь». З того часу пройшло вже понад 40 засідань, а справа так і не зрушила з мертвої точки. Підприємство продовжує працювати та приносити дохід власникам, серед яких є не лише росіяни, а й сім’я колишнього українського політика Віктора Медведчука.

ExportBooster: нові можливості для українського промислового експорту

Міністерство економіки України ініціювало проект ExportBooster, щоб посилити спроможності виробників продукції машинобудування та харчопрому на зовнішніх ринках та сприяти зростанню експорту з України товарів з високою доданою вартістю. Сергій Майданевич, проєктний менеджер ExportBooster розповів UAprom про перші результати роботи та успішні кейси проєкту.

Урядові гранти: як отримати до 8 млн грн на розвиток чи відкриття переробного підприємства

14 жовтня стартувала нова хвиля подачі заявок на гранти для розвитку переробних підприємств в межах урядової програми єРобота. Це остання хвиля в 2023 році, яка триватиме до 27 жовтня. Керівник Команди підтримки реформ при Міністерстві економіки Денис Шемякін розповів UAprom, як отримати гроші від держави на власну справу.