Жеваго не призначав свого представника до Ради директорів Ferrexpo

нас ...
Жеваго не призначав свого представника до Ради директорів Ferrexpo

Група Ferrexpo, що спеціалізується на виробництві залізорудних окатишів, отримала офіційну заяву Костянтина Жеваго про відставку з посади невиконавчого директора компанії, яка набуває чинності з 29 грудня 2022 року. Така  інформація міститься у повідомленні Ferrexpo на Лондонській фондовій біржі.

Відповідно до угоди із Жеваго, він має право призначити до Ради директорів невиконавчого директора у якості свого представника. Однак наразі бізнесмен не скористався цим правом після своєї відставки.

Костянтина Жеваго, який є одним з основних акціонерів Групи Ferrexpo з активами у Полтавській області, затримали у Франції 27 грудня за запитом Державного бюро розслідувань України. 28 грудня суд міста Шамбері виніс рішення про екстрадиційний арешт Жеваго. Українські слідчі готують необхідний пакет документів для його екстрадиції в Україну.

Бізнесмена затримали у справі, що пов’язана із діяльністю банку «Фінанси та кредит», що також знаходився у його власності, але був виведений з ринку за рішенням НБУ 2015 року. 

29 грудня  Ferrexpo повідомила про рішення Жеваго покинути Раду директорів компанії. 

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1