Жеваго залишить раду директорів Ferrexpo через арешт

нас ...
Жеваго залишить раду директорів Ferrexpo через арешт

Група Ferrexpo оголосила про вихід Костянтина Жеваго зі складу Ради директорів компанії через нещодавній арешт бізнесмена.

Жеваго, який також є одним з основних акціонерів групи, був затриманий у Франції 27 грудня за запитом Державного бюро розслідувань України.

«У межах розслідування кримінального провадження Жеваго повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень за ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України, також підозри повідомлені низці топменеджерів банку («Фінанси та кредит» - ред.). Вони організували механізм розтрати $113 млн фінансової установи, чим завдали шкоди інтересам держави та вкладників банку», - зазначили в ДБР.

28 грудня суд міста Шамбері виніс рішення про екстрадиційний арешт Жеваго. Українські слідчі готують необхідний пакет документів для його екстрадиції в Україну.

Після затримання Жеваго Рада директорів Ferrexpo вела комунікацію з представниками бізнесмена, щоб прояснити ситуацію. А 29 грудня компанія повідомила про його рішення піти з посади невиконавчого директора Ferrexpo.

«Правлінню було повідомлено, що пан Жеваго готовий негайно піти з правління Ferrexpo plc. Правління вживає заходів, щоб офіційно задокументувати його відставку, і за потреби повідомить про це ринок», - йдеться у повідомленні Ferrexpo.

Теги:   #арешт   #жеваго   #ferrexpo  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1