Siemens шукає адміністратора ОС Windows 3.11: необхідний для виробництва локомотивів

Share

Німецька залізнична компанія “Siemens” опублікувала вакансію адміністратора ОС Windows 3.11, яка використовується у локомотивах, вироблених компанією.

Про це повідомляє Tom’s Hardware.

Як зазначено, окрім навичок роботи з Windows for Workgroups, також вітається досвід роботи з MS-DOS.

“Те, що сучасні залізниці досі працюють на таких застарілих системах, може здатися дещо тривожним, але критично важливі системи часто дотримуються філософії “якщо це не зламано, не треба нічого лагодити”, – підкреслює видання.

Користувач Konkretor оприлюднив вищезазначену вакансію у соцмережі X (Twitter) і пояснив, що компанія, яка розмістила вакансію, відповідає за «залізничні табло майже для всієї Німеччини». Ці системи, очевидно, частково покладаються на старі програми MS-DOS і Windows 3.11.

Водночас Tom’s Hardware відзначив, що такі вимоги для цієї вакансії вже видалено, при цьому, зауважено, що призначена особа буде підтримувати й оновлювати старі системи, які все ще є ключовими для роботи залізниці.

“Це програмне забезпечення відповідає за «систему відображення кабіни машиніста у швидкісних і регіональних поїздах, яка показує водієві найважливіші технічні дані в режимі реального часу”, – зауважує видання.

Як повідомлялося раніше, Windows 3.1X була відома тим, що стала першою версією операційної системи Microsoft на основі графічного інтерфейсу користувача з інтегрованою мережею та представила мережевий стек у захищеному режимі 386. Microsoft запустила цю мережеву ОС ще у 1992 році та припинила її підтримку 31 грудня 2001 року.