Мінекономіки запустило сайт грантової програми «Власна справа»

Share

Мінекономіки запустило сайт про урядову грантову програму «Власна справа».

Про це повідомила пресслужба міністерства.

Як нагадали в пресслужбі, грантова програма «Власна справа» – компонент урядового проєкту єРобота – стартувала у липні 2022 року для підтримки мікро- та малого бізнесу. За програмою підприємці можуть отримати гранти до 250 тис. грн та створити чи розширити власний бізнес.

Всі можливості програми, умови та алгоритми отримання гранту, інструкції для заповнення бізнес-плану та поточні результати програми відтепер зібрані на окремій лендінг-сторінці від Мінекономіки.

Загалом з моменту запуску програми вже понад 14 тис. українців стали її переможцями та отримали можливість розпочати чи розширити свій бізнес.

Кошти за програмою «Власна справа» можна витратити на придбання обладнання, закупівлю сировини, сплату оренди, послуги маркетингу та реклами, комерційної концесії, лізингу. Держава інвестує в розвиток бізнесу через гранти 3,5 млрд грн.

«Цьогоріч ми плануємо видати понад 15 тисяч грантів на створення чи розвиток бізнесу», – відзначила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.