Ferrexpo: через війну перепланували логістику та втричі скоротили виробництво, але плануємо збільшувати завантаження

Share

Широкомасштабна війна Росії проти України змусила Ferrexpo перелаштувати виробничий процес, залишивши в роботі дві технологічні лінії з виробництва залізорудних окатків із чотирьох. У зв’язку із блокуванням морських портів довелося змінити й логістику – зосередитися на доставці котунів автотранспортом та залізницею. Разом з тим найближчим часом компанія планує збільшувати завантаження виробничих потужностей.

Про це Ferrexpo розповіла у коментарі UAprom для тексту «Промисловість в умовах великої війни: досвід ГМК», який також містить відповіді інших ключових гравців галузі про те, які рішення вони приймали, щоб вистояти і повернутися до розвитку в нових політичних і економічних обставинах.

«Нині працюємо трьома технологічними лініями, адже вдалося дещо наростити обсяги відвантажень», – зазначили у компанії, додавши, що до російського вторгнення у 2022 році виробництво окатків становило близько 12 млн т/рік, а за підсумками 2023-го скоротилося майже втричі. Як зазначили у Ferrexpo, вистояти компанії у непростий час допомогла згуртованість колективу, який об’єднався для допомоги захисникам та громаді.

Найближчим часом Ferrexpo разом зі збільшенням виробництва планує реалізацію проектів з модернізації та заміни обладнання на більше сучасне, що дозволить заощаджувати на ресурсах і покращувати якість продукції.

«Плануємо замінити технологію вакуум-фільтрації більш сучасною технологією прес-фільтрації, яка дозволяє керувати показником вологи в окатках і тим самим впливати на їхню міцність – один із головних показників якості. Зосереджуємося на заощадженні природних ресурсів, що використовуються для виробничого процесу, використанні сонячної енергії, застосуванні соняшникового лушпиння замість природного газу для сушіння готової продукції, зниженні викидів СО2 в атмосферу й виробництві DR-окатків», – зазначила пресслужба.

Серед основних викликів воєнного часу у Ferrexpo вважають ускладнену логістику, що досі обмежує доставку залізорудних окатків морськими шляхами. Для компанії морські перевезення – «це можливість постачати високоякісну продукцію в різні частини світу».

Проблемою є і дефіцит кадрів, зокрема мобілізація співробітників, які здебільшого є представниками критичних для виробничого процесу професій: водії, електрогазозварники, слюсарі-ремонтники, пояснили в компанії. Деякі співробітники виїздять за кордон у пошуку більш безпечного місця проживання для своїх родин.

«Також відчуваємо тиск із боку правоохоронних органів. Кримінальні справи відкриті проти кількох топ-менеджерів підприємств компанії заважають стабільній роботі комбінатів, які є бюджетоутворюючими для Горішніх Плавнів, а  також поповнюють своєчасною сплатою податків районний, обласний та державний бюджети», – резюмувала пресслужба Ferrexpo.