Мінінфраструктури поглиблює співпрацю з німецьким бізнесом для збільшення інвестицій у відбудову

Share

Мінінфраструктури та понад 40 представників німецького бізнесу взяли участь у круглому столі, присвяченому їхній участі у відновленні та модернізації України, передає пресслужба міністерства. 

“У фокусі розмови – участь німецького бізнесу у проєктах відновлення та модернізації України, забезпечення прозорості та підзвітності та використання цифрових інструментів”, – йдеться в повідомленні. 

За словами віцепрем’єр-міністра з відновлення – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, у питаннях залучення німецького бізнесу Україна тісно співпрацює з урядом Німеччини, зокрема вже запущена програма страхових гарантій для безпечності інвестицій. 

“Водночас ми працюємо над розвитком державно-приватного партнерства для підтримки економіки та втілення проєктів відбудови. У фокусі – збільшення бізнес-активності на регіональному рівні. Для забезпечення відкритого процесу ми використовуємо цифрові інструменти, такі як DREAM – Державна цифрова екосистема управління відновленням.

Також днями запустили новий етап співпраці у рамках Business Advisory Group – це майданчик для постійного діалогу із приватними інвесторами та місцевою владою, щоб забезпечити кращі умови для ведення бізнесу та стійкий розвиток територій. Він об?єднує вже понад 300 бізнесів для системної роботи в Україні», – наголосив Кубраков.

Крім цього, Мінінфраструктури наразі працює з німецькою стороною над підготовкою до Ukraine Recovery Conference 2024 (URC2024). 

“Спільно зі Світовим банком, Європейською комісією, ООН та іншими міжнародними партнерами вже визначено постраждалі регіони, які стануть ключовими в контексті підготовки презентацій проєктів відновлення в рамках конференції”, – зауважив віцепрем’єр-міністр.