Україна отримає від США конфісковані активи російських олігархів

Share

Допомога Україні вартістю понад $1 млрд включає $5,4 млн за конфісковані активи російських олігархів

Про це йдеться в повідомленні Держдепу США, передає «Укрінформ».

Зазначається, що допомога включає $175 млн, про які оголосив 6 вересня Пентагон. Ідеться, зокрема, про компоненти систем ППО, ракети для HIMARS, боєприпаси, амуніцію та системи зв'язку.

$100 млн підуть на забезпечення довгострокових військових потреб. $90,5 млн – на гуманітарну допомогу з розмінування. $300 млн – на підтримку зусиль правоохоронних органів з відновлення та підтримання правопорядку на звільнених територіях, у тому числі в містах і селищах, що зазнають безперервних обстрілів з боку Росії.

$206 млн будуть спрямовані на гуманітарну допомогу, включаючи продовольство, воду та притулок для вимушених переселенців в Україні, а також біженців за кодоном.

$5,4 млн за конфісковані активи олігархів підуть для підтримку та реабілітацію ветеранів.

$203 млн – на підтримку прозорості та підзвітності інституцій, посилення ключових реформ, пов'язаних з боротьбою з корупцією, верховенством права та правосуддям, а також на розслідування воєнних злочинів, скоєних Росією.

«Ця допомога також сприятиме діджиталізації з покращення та забезпечення прозорих закупівель інфраструктурних проєктів; управлінню у сфері охорони здоров'я для відновлення життєво важливих послуг», – ідеться у повідомленні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom