Рада призначила Павла Кириленка головою АМКУ

Share

Народні депутати України підтримали призначення керівником Антимонопольного комітету України Павла Кириленка, який раніше обіймав посаду голови Донецької військово-цивільної адміністрації.

За його кандидатуру проголосували 250 депутатів, повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Як зазначив заступник керівника Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, за 4 роки роботи на Донеччині Кириленко показав себе рішучим та принциповим керівником, який вміє працювати у надскладних умовах.

«Ці якості точно знадобляться йому на чолі АМКУ», – зазначив нардеп, додавши, що перед голосуванням в залі ВР відбулося засідання комітету за участі Кириленка, під час якого депутати мали змогу донести до нього свої думки та пропозиції стосовно важливих завдань на новій посаді.

Зокрема, Кисилевський закликав до коректного і професійного застосування повноважень АМКУ, особливо з прийняттям законопроекту 5431: «Це стосується як питання природних монополій і їх впливу, так і здатності АМКУ блокувати роботу підприємств».

Він також вважає важливою політику АМКУ у питаннях порушень закону про локалізацію. №АМКУ є органом оскарження в публічних закупівлях і має бути тим органом, який реагуватиме на порушення політики локалізації», – пояснив депутат.

«Відновлення економіки і промисловості передбачатиме суттєву роль держави: надання пільгових кредитів 5-7-9, гранти на переробну промисловість, експортне фінансування, фінансування відбудови і навіть розмінування – все це регулюється законодавством про державну допомогу. І важливо, щоб в цих питаннях АМКУ керувався не бажанням накопичити повноваження, а реальними потребами відновлення економіки», – насамкінець додав Кисилевський.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom