«Сентравіс» у 2022 році експортував труб на 126 млн євро

нас ...
«Сентравіс» у 2022 році експортував труб на 126 млн євро

За підсумками 2022 року українська компанія-виробник нержавіючих труб «Сентравіс» експортувала продукції на 125,8 млн євро. Загальний об’єм експорту у фізичному вираженні склав 11,6 тис тон, повідомила прес-служба підприємства.

У порівнянні з 2021 роком експорт у фізичному вираженні знизився на 33%, у грошовому еквіваленті – на 9%. «Це обумовлено початком широкомасштабної війни та усіма наслідками, які були спричинені веденням бойових дій на території України. Зокрема, необхідністю перебудови логістики, дефіцитом електроенергії, обстрілами тощо», - пояснили у «Сентравіс».

Минулого року компанія, за даними «Укртрубопрому», скоротила виробництво трубної продукції на 38,3% порівняно з показником 2021 р. Тоді «Сентравіс» виготовив 18,2 тис т труб. Тобто протягом 2022 р. було виготовлено близько 11,2 тис т.  

«Торік ми поставили труби в 46 країн світу. Кожне постачання – окрема історія, адже після початку жорстокої російської агресії потрібно було переконати партнерів, що наша команда здатна виконати усі свої зобов’язання»”, – розповів генеральний директор «Сентравіс» Юрій Атанасов.

Найбільше безшовних неіржавіючих труб компанія поставила в Німеччину, Італію та США. Найбільший попит мали труби загального призначення – 37% від загального об’єму експорту, труби для механічної обробки – 25%, а також труби для інструментального та автомобільного сегментів – 24%.

У лютому в роботу був запущений другий майданчик компанії в Ужгороді. Основне виробництво знаходиться у Нікополі. 

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1