ОАЕ висловили готовність долучитись до ініціатив з енергозбереження в Україні, - Мінекономіки

нас ...
ОАЕ висловили готовність долучитись до ініціатив з енергозбереження в Україні, - Мінекономіки

Об’єднані Арабські Емірати можуть долучитися до ініціатив з енергоощадження в Україні, програм підтримки малого й середнього бізнесу та внутрішніх переселенців, що змушені тікати від війни

Ці питання обговорювались під час зустрічі міністерки економіки Юлії Свириденко з міністром зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ Мар'ям Аль Мхейрі, передає прес-служба українського відомства.

«Минулого року український Уряд запустив грантовий проект підтримки малого й середнього бізнесу єРобота. Україна пропонує ОАЕ стати нашим партнером у цьому проекті й долучитись до наповнення спеціалізованих фондів, кошти яких скеровуються на підтримку бізнесу в Україні. Зокрема, на програми мікрогрантів на започаткування й розвиток власної справи, а також грантів для переробних компаній. Грантові програми для підприємців - це не лише активізація бізнесу, це ще й створення сотень тисяч нових робочих місць, яких зараз потребують українці», - зазначила Свириденко.

Ще однією важливою проблемою для України є майже 5 мільйонів офіційно зареєстрованих внутрішніх переселенців, які змушені були тікати з зон бойових дій в центральні та західні регіони країни. Вони потребують не лише роботи, а й житла.

«Ми обговорили з нашими колегами з ОАЕ можливість їх участі в проекті побудови в одній з західних областей України міста-притулку, розрахованого на 1000 жінок і дітей. Окрім житла, медичної допомоги та можливості навчатися для діток, буде ще й програма психологічної підтримки тим, хто цього потребує», - повідомила Свириденко.

Окрім того, за її словами, представники ОАЕ висловили готовність долучитись до ініціатив з енергозбереження в Україні. Зокрема, до програми із заміни лампочок разжарювання на енергозберігаючі LED-лампи. Перша партія лампочок від ОАЕ найближчим часом має надійти в Україну, загалом ОАЕ запропонували поставити Україні 5 млн таких ламп.

Також ОАЕ підтвердили готовність надати предмети гігієни для соціально-медичних потреб, 100 броньованих санітарних машин, а крім того гуманітарну допомогу на $100 млн для України.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1