До «Армії відновлення» залучили понад 30 тис. безробітних

Share

Понад 30 тисяч безробітних залучені до виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту «Армія відновлення», вони заробили вже 200 млн грн

Про це повідомила міністерка економіки Юлія Свириденко, передає прес-служба відомства.

«Проект «Армія відновлення» працює вже у 18 регіонах, нещодавно до нього долучилась Вінницька область. Загалом до виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту залучено вже понад 30 тисяч безробітних, які заробили за здійснення робіт з відбудови 200 млн грн. Лідером серед регіонів в цьому проекті залишається Полтавська область, де такі роботи виконують понад 5 тисяч безробітних. Цим проектом ми підтримуємо людей, що тимчасово опинились без роботи, адже за виконання суспільно корисних робіт вони отримують від держави оплату в розмірі щонайменше 6700 грн», – зазначила Свириденко.

Серед найбільш активних учасників проекту:

  • Полтавська область – 5 434 особи;
  • Харківська область – 5 151 особа;
  • Донецька область – 3 563 особи;
  • Київська область – 3 333 осіб;
  • Чернігівська область – 3 234 особи.

Види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Керівництво областей визначає, які роботи потрібні в регіоні, повідомляє про це Центр зайнятості, який пропонує безробітним, що стоять на обліку в центрі, долучитись до виконання таких робіт. З цими людьми укладається строковий трудовий договір на період виконання робіт. Оплата здійснюється відповідно до відпрацьованого часу.

Найчастіше безробітних залучають до розбору завалів, відновлення житлових будинків, які пошкоджені в результаті бойових дій; розвантаження, фасування та доставки гуманітарної допомоги; роботи в центрах прийому внутрішньо переміщених осіб, надання соціальних послуг в Пунктах незламності; будівництва захисних споруд цивільного захисту, укріплення дамб; робіт з подолання наслідків паводку та надання послуг постраждалому цивільному населенню; облаштування та укріплення блок-постів, підвальних приміщень під укриття; плетіння маскувальних сіток, консервування продукції для потреб ЗСУ.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom