Усть-Дунайський порт продадуть у другій декаді лютого, - ФДМУ

нас ...
Усть-Дунайський порт продадуть у другій декаді лютого, - ФДМУ

Фонд державного майна підпише угоду про продаж компанії «Еліксир України» Усть-Дунайського морського торговельного порту за місяць після приватизаційного аукціону, в другій декаді лютого

Про це повідомив керівник регіонального відділення ФДМ в Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський, передає «Укрінформ».

«Компанія «Еліксир України», яка визнана переможець аукціону з приватизації Усть-Дунайського морського торговельного порту, пройшла всі необхідні перевірки Служби безпеки України та центрального апарату Фонду держмайна України. І наступного тижня Фонд держмайна України підпише з нею попередню угоду про продаж Усть-Дунайського порту», - зазначив Славський.

За його словами, ТОВ «Еліксир України» займається експортом мінеральних добрив, її статутний капітал – 20 млн грн. Придбання Усть-Дунайського торговельного порту сприятиме отриманню у власність компанії нових логістичних потужностей, що дозволить ефективніше працювати.

Перевірка також показала, що компанія не перебуває в санкційних списках, а її бенефіціари та власники не пов’язані з країною-агресором.

Славський нагадав, що Усть-Дунайський порт був проданий з аукціону 17 січня 2022 року за 201 млн грн. На 3 березня ФДМУ призначив приватизаційний продаж другого морського порту – Білгород-Дністровського. Стартова ціна цього об’єкту 187,574 млн грн.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1