Французький суд вчергове відклав слухання про екстрадицію Жеваго

Share

Французький суд переніс на 16 березня слухання щодо екстрадиції в Україну бізнесмена, екснародного депутата Костянтина Жеваго, якого після затримання в Куршевелі заарештували 29 грудня на запит Державного бюро розслідувань

Про це повідомляє французьке видання Le Dauphiné libéré, передає Інтерфакс-Україна.

Зазначається, що документи для нового слухання надійшли надто пізно, і їх необхідно перекласти для всіх сторін. Судове засідання було перенесено на 16 березня. Тим часом Жеваго залишається на волі під наглядом суду.

Спочатку суд 5 січня переніс на 19 січня слухання щодо екстрадиції Жеваго до України, щоб прокурор і адвокати могли підготуватися. Суд також звільнив бізнесмена під заставу 1 млн євро та взяв його під судовий нагляд. Згодом слухання перенесли на 2 лютого.

28 грудня 2022 року за запитом української сторони Жеваго затримали на французькому гірськолижному курорті Куршевель. Тоді суд французького міста Шамбері виніс рішення про екстрадиційний арешт Жеваго.

Наприкінці вересня 2019 року слідчі ДБР заочно вручили підозру Жеваго у справі про розтрату 2,5 млрд грн коштів банку «Фінанси та кредит». За інформацією ДБР, у липні 2021 року Інтерпол оголосив Жеваго у міжнародний розшук.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom