У США анонсували нові санкції проти РФ найближчими тижнями

Share

Фахівці завершують роботу за низкою важливих напрямів і найближчими тижнями очікується оголошення нових санкцій проти Росії з боку США

Про це повідомила координатор Державного департаменту США з питань санкцій, посол Джеймс О’Браєн, передає Офіс президента України.

Під час зустрічі з очільником ОП Андрієм Єрмаком ішлося також про запровадження санкцій стосовно «Росатома» та осіб, причетних до порушення ядерної безпеки в регіоні, виробництва й постачання Росії дронів та іншого озброєння тощо.

О’Браєн наголосив, що робоча група в Державному департаменті США, яка налічує близько 30 членів, детально вивчає всі матеріали, передані українським урядом. За його словами, нині завершується робота за низкою важливих напрямів, і найближчими тижнями очікується оголошення нових санкцій.

Щодо визначення пріоритетних сфер, у яких насамперед впроваджуватимуться обмеження, то О’Браєн зазначив, що орієнтиром буде те, як ці санкції позначаться на спроможності Росії на полі бою та у фінансовому плані. Також важливо, чи скоювала особа злочини проти українських громадян, зокрема, дітей, чи була залучена до анексії територій України, чи пропагувала це.

За результатами зустрічі сторони домовилися продовжити координацію процесу впровадження санкцій.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom