Світовий банк вперше за час війни виділив Україні кошти на інвестиції

нас ...
Світовий банк вперше за час війни виділив Україні кошти на інвестиції

Світовий банк виділив Україні перші гроші для інвестицій з початку повномасштабного вторгнення РФ. Кошти будуть спрямовані через цільовий фонд загальним об’ємом в $200 млн, яким керує американсько-українська інвестиційна компанія Horizon Capital, повідмили у прес-службі Міністерства економіки.

Компанія інвестуватиме у швидкозростаючі технології, а також експортно-орієнтовані компанії, що працюють переважно в Україні та Молдові.

Horizon Capital зазвичай інвестує приблизно по $10-30 млн в компанії з вартістю приблизно $50-150 млн. Інвестфонд зосереджується на підприємствах сектору інформаційних технологій (ІТ), електронної комерції, інноваційних споживчих товарів і фінтех секторі.

«Це має стати позитивним сигналом і для інших потенційних інвесторів: в українську економіку можна і треба починати вкладати гроші вже зараз», – висловила сподівання міністерка економіки Юлія Свириденко.

Раніше повідомлялося, що Україна домовилась з MIGA (Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій) про запуск механізму страхування інвестицій під час бойових дій. Найближчим часом почнеться реалізація пілотного проекту на суму $30 млн.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1