В Україні арештували об’єкти однієї з найбільших мереж АЗС, яка пов’язана з РФ

нас ...
В Україні арештували об’єкти однієї з найбільших мереж АЗС, яка пов’язана з РФ

В Україні заарештовані автомобільні заправні станції, склади, земельні ділянки та корпоративні права однієї з найбільших мереж АЗС. Загалом це 308 об’єктів нерухомості

Загальна сума корпоративних прав становить понад 50 млн грн, повідомили в прес-службі Бюро економічної безпеки.

Співробітники БЕБ з’ясували, що бенефіціари та службові особи двох компаній, які ведуть діяльність у сфері реалізації паливно-мастильних матеріалів, пов’язані між собою, а їхніми фактичними власниками є громадяни РФ.

Встановлено, що службові особи підприємств протягом 2015 - 2022 років штучно завищували витрати підприємств внаслідок отримання кредитів від споріднених структур. До витрат також зараховували відсотки за кредитами. Обидва підприємства декларували збиткову діяльність. При збитковій діяльності в Україні, премії, включені до вартості імпортованих паливно-мастильних матеріалів, перераховували на користь іноземної компанії.

Загальна сума ухилення від сплати податків обох компаній становить понад 270 млн грн.

Також БЕБ встановило, що протягом 2016-2021 років зазначені підприємства, які працюють в Україні, виплачували дивіденди на користь компаній нерезидентів, кінцевими бенефіціарними власниками яких є російська федерація та товариство з російської федерації.

У результаті такої діяльності легалізовані кошти у сумі понад 1 млрд грн.

Детективи вилучили договори, контракти, кредитні договори, видаткові накладні, акти приймання передачі ТМЦ, вантажно-митні декларації, виписки по рахунках, інвойси, документи про виплату дивідендів на користь нерезидентів, первинні бухгалтерські  документи.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків (ч. 3 ст. 212 ККУ) та легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 209 ККУ) триває.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #азс   #беб   #бэб  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1