УЦСБ збирає готові проекти будівництва для відновлення України

Share

Український центр сталевого будівництва почав збирати проектні рішення для швидкого зведення житла та відновлення соціальної інфраструктури у постраждалих від війни регіонах. Усі проекти будуть викладатися у вільний доступ для подальшого використання, повідомили в УЦСБ.

Асоціація звернулася до своїх учасників із проханням надати готові проект будівель з мінімальними термінами зведення та використанням елементів з максимальним ступенем заводської готовності, що допоможе вирішити проблему масштабних руйнувань внаслідок російської військової агресії.

Зазначається, що в першу чергу необхідні проектні рішення двох типів:

  • тимчасових, можливо, збірно-розбірних будівель для розміщення переселенців
  • комплексні рішення капітальних житлових будівель та об'єктів соціальної інфраструктури (лікарні, школи, дитячі садки, склади, магазини та ін.) для відновлення житлового та інфраструктурного фонду.

«Враховуючи виробничі можливості України та післявоєнну логістику, виглядає перспективним застосування рішень у змішаному каркасі, а саме сталевий каркас та збірні залізобетонні плити. Таке поєднання здатне прискорити процес монтажу, розв'язати проблеми логістики та виключити додаткові операції на будмайданчику», – зазначили в УЦСБ.

Вся надана інформація, включаючи проектну документацію, висновок експертизи та контакти авторів для можливого доопрацювання проектів буде розміщена на сайті uscc.ua в розділі "Проекти та концепції будівництва для відновлення України"

Проекти надсилати на адресу: [email protected]

Раніше повідомлялося, що Rauta розробила проекти швидкомонтованого житла для переселенців.