Rauta розробила проекти швидкомонтованого житла для переселенців

нас ...
Rauta розробила проекти швидкомонтованого житла для переселенців

Інженерно-будівельна компанія Rauta розробила кілька варіантів генеральних планів швидкомонтованих котеджних містечок для поселення вимушених переселенців, повідомляє Український центр сталевого будівництва.

Плани забудови враховують різні потреби та можливості фінансування, які можуть містити проекти будинків на 1-2 кімнати з окремим входом, власним санвузлом та кухнею.

«В основі концепції містечок для переселенців лежить максимально висока швидкість будівництва, комфортне планування та підвищена енергоефективність, – розповів Андрій Озейчук, директор Rauta. – Уніфікація процесів виробництва та простота монтажу дозволяють забезпечити масове будівництво містечок у будь-якому регіоні України за лічені місяці».

Зазначається, що запропоноване рішення, яке передбачає використання сендвіч-панелей, дозволяє ефективно експлуатувати зведені будинки протягом десятиліть. За необхідності люди залишатимуться в таких селищах тривалий час із комфортним рівнем проживання.

Якщо з часом потреба в таких селищах відпаде, то будинки можна буде легко розібрати та перемістити в інші місця, а також перепрофілювати для виконання нових функцій: бази відпочинку, адміністративні центри, амбулаторії, невеликі торгові або офісні будівлі та ін.

Ознайомитися з плануваннями будинків для біженців та можливими варіантами генеральних планів можна за посилання

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1