Фінська Outokumpu зупинила продажі сталі до РФ, шукає альтернативу російському газу

нас ...
Фінська Outokumpu зупинила продажі сталі до РФ, шукає альтернативу російському газу

Фінський виробник нержавіючої сталі Outokumpu вирішив зупинити продажі та відвантаження своєї продукції до Росії через війну в Україні

«Outokumpu рішуче засуджує війну Росії проти України. Компанія вирішила припинити продажі та поставки в Росію, а також має на меті розірвати всі зв’язки, що залишилися з країною, яка не дотримується міжнародного законодавства та прав людини», - говориться у звіті компанії.

Компанія робить все можливе, щоб підтримати та допомогти своїм співробітникам, які прямо чи опосередковано постраждали від війни в Україні. Зокрема, Outokumpu пожертвував 1 млн євро на підтримку зусиль з надання допомоги в Україні та сусідніх країнах.

У звіті також зазначається, що Outokumpu закуповує сировину та енергоносії по всьому світу. «Основною сировиною Outokumpu для виробництва нержавіючої сталі є брухт нержавіючої сталі, і наразі компанія не закуповує цю продукцію в Росії. Обмежена кількість іншої сировини закуповується з Росії, і компанія активно шукає альтернативні джерела по всьому світу», - стверджують у компанії.

Outokumpu закуповує природній газ на європейському ринку, одним із непрямих постачальників на який є Росія. Компанія шукає альтернативні джерела для заміни російського газу.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #outokumpu   #війна   #война  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1