УЗ цьогоріч планує презентувати 18 нових контейнерних маршрутів

Share

У вересні 2024 року АТ «Укрзалізниця» планує презентувати 18 нових контейнерних маршрутів територією Європи.

Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко, передає Rail.insider.

«Мультимодальний бізнес – наш основний напрямок. Йдеться про реконструкцію та розвиток терміналів по всій Україні. Зараз будуємо потужну сітку контейнерних терміналів. Будуть нові маршрути крос європейські, які дозолять і європейським і українським клієнтам ефективно працювати. Це буде по суті як єдиний квиток: єдиний тариф і зрозумілий підхід з погляду і швидкостей і ціни», – наголосив Лященко.

Також за його словами, наразі Укрзалізниця вже запустила контейнерні поїзди, які перевозять не тільки commodity (наприклад, сировину: вугілля, зерно, руду – ред.), а й товари масового споживання з додатковою вартістю (так звані fast moving consumer goods, – ред.).

Крім того, УЗ спільно з UNICEF планує реалізувати до кінця 2024 року проєкт “сімейних вагонів” на внутрішніх пасажирських перевезеннях.

“Сімейні вагони” будуть мінімум на трьох внутрішніх маршрутах, це шість вагонів. Можливо, таких вагонів буде більше”, – підкреслив Лященко.

Як UAprom.info повідомляв раніше, у 2024 році АТ “Укрзалізниця” має намір наростити конкуренцію при проведенні закупівель у системі Prozorro. Середній рівень конкуренції планується збільшити у півтора раза.