Укроборонпром корпоратизує ще 10 своїх підприємств

Share

Наглядова рада АТ “Українська оборонна промисловість” ухвалила рішення утворити господарські товариства замість чергових 10 державних оборонних підприємств у рамках реформування вітчизняного ОПК.

Про це повідомила пресслужба товариства.

Як зауважується, після державної реєстрації вісім підприємств стануть ТОВ, два перетворять на акціонерні товариства.

За словами генерального директора товариства Германа Сметаніна, після завершення реєстрації кількість корпоратизованих підприємств складе 38.

«Реформа ОПК сприятиме подальшому розвитку технологій та виробництва, допоможе залучати у галузь інвестиції, будувати спільні підприємства з приватними партнерами, зокрема з провідними міжнародними компаніями, дасть змогу ефективніше запобігати проявам корупції», – зазначив він.

Голова наглядової ради Укроборонпрому Давід Ломджарія, нагадав, що товариство налаштоване інтенсивно працювати над завданнями, поставленими керівництвом держави. Це завершення трансформаційних реформ в оборонній промисловості, побудова ефективного ризик-менеджменту та управління, а також проведення змін у масштабах компанії для зміцнення системи комплаєнсу та посилення підзвітності.