Україна відправила “зерновим коридором” судно з гуманітарною пшеницею для Нігерії 

Share

8 лютого Україна у межах ініціативи Grain From Ukraine відправила “зерновим коридором” 25 тисяч тонн гуманітарної пшениці до Нігерії.

Про це повідомила пресслужба Мінвідновлення.

“Українським коридором рухається балкер SKY GATE з 25 тис. тонн української гуманітарної пшениці для Нігерії. Це перше судно в цьому році з гуманітарною пшеницею, яке зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою ООН в рамках програми GrainFromUkraine”, – йдеться в повідомленні.

За словами віцепрем’єр-міністра з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова, наразі український “зерновий коридор” є основним шляхом для доступу продукції українських аграріїв на світові ринки. Він важливий не лише для відновлення економіки України, а і для підтримки продовольчої безпеки світу.

“За пів року з портів Великої Одеси експортовано понад 15 млн тонн українських зернових вантажів. І ми відновлюємо постачання гуманітарної пшениці в рамках програми Grain From Ukraine для країн, які опинились на межі голоду», – зазначив міністр.