У Львові відбулося засідання українсько-польської комісії з економічної співпраці

Share

У Львові відбулося засідання українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва.

Українську делегацію очолювала віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук. Делегацію Польщі очолив міністр економічного розвитку і технологій Кшиштоф Гетьман, передає пресслужба Мінреінтеграції.

Як зазначається, учасники обговорили співробітництво у сферах торгівлі та інвестицій, енергетики, охорони навколишнього середовища, сільського господарства, транспорту та інфраструктури, у кредитному секторі та митній сфері, оборонної промисловості, ветеранської політики тощо.

Також розглянули стан та умови реалізації проєкту будівництва нафтопроводу Броди – Адамово та підтвердили стратегічне значення проєкту для зміцнення енергетичної безпеки України та Польщі, а також інших країн регіону.

При цьому, за результатами засідання було досягнуто домовленості щодо модернізації пункту пропуску «Шегині».

Своєю чергою Верещук висловила надію, що Комісія стане одним із майданчиків активізації співпраці між Україною та Республікою Польща.

Крім того, в рамках дев’ятого засідання українсько-польської міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, також відбулася зустріч аграрних міністрів України та Польщі Миколи Сольського і Чеслава Секерського.

За результатами зустрічі сторони домовилися про проведення наприкінці березня спільних міжміністерських переговорів із залученням представників профільних аграрних асоціацій.

Сольський наголосив, що такий формат роботи сприятиме налагодженню конструктивних стосунків між аграріями України та Польщі.