Шмигаль доручив оновити постанову про бронювання

Share

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену, більш справедливу постанову про бронювання військовозобов’язаних.

Про це він повідомив на засіданні уряду.

“Обороноздатність — пріоритет номер один. Щотижня ухвалюємо рішення, які посилюють нашу державу. Одночасно маємо розуміння, що ефективна оборона – це синергія зусиль фронту і тилу. Наші військові захищають Україну на передовій, але для їх забезпечення потрібна працююча економіка та інфраструктура”, – зазначив прем’єр.

За його словами, одним із ключових питань в цьому напрямку є справедливе і раціональне бронювання військовозобов’язаних. Працівників підприємств, які дійсно критично важливі.

“Тут не має бути жодних спекуляцій і маніпуляцій. Тому даю доручення профільним міністерствам найближчим часом внести оновлену, більш справедливу постанову про бронювання та визначити вичерпний перелік об’єктів та підприємств критичної інфраструктури”, – підкреслив Шмигаль.

Він додав, що потрібні чіткі та зрозумілі критерії, щоб ні у військових, ні у суспільства не виникало жодних питань, чому ті чи інші люди є заброньованими в нашій державі.