ОГТСУ у березні розпочне закупівлі газу для власних потреб через Prozorro та УЕБ

Share

Оператор ГТС України планує у 2024 році закупати природний газ для власних потреб через Українську енергетичну біржу (УЕБ) та тендери у системі Prozorro.

Про це повідомив комерційний директор ОГТСУ Вадим Рибачук, передає пресслужба компанії.

Як зазначається, з відповідними замовленнями Оператор вийде на ці майданчики вже у березні.

За словами Рибачука, ОГТСУ планує у 2024 році бути постійно присутнім на ринку закупівель газу – купувати ресурс для власних потреб системно, щомісяця. Компанія хоче розширити коло постачальників і залучити видобувників, трейдерів-резидентів та нерезидентів. Для зручності постачальників торги будуть проходити на двох майданчиках – Prozorro та товарній біржі.

“Ми врахували зауваження та побажання контрагентів до договору закупівлі газу, внесли зміни що роблять відповідальність дзеркальною, покращили умови розрахунків. Об’єми закупівель ще будуть корегуватись, але вони точно будуть більшими за минулий рік”, – зауважив комерційний директор Оператора.

Рибачук нагадав, що у 2023 році компанії вдалось змінити скептицизм ринку та довести свою надійність як контрагента. ОГТСУ в повному обсязі та вчасно оплатив обсяги газу, які придбані у 2023 році, а також погасив історичну заборгованість перед ринком за небаланси.

Як повідомлялося раніше, у 2023 році ОГТСУ закупив понад 200 млн куб. м природного газу для власних потреб на майданчику УЕБ.