На Закарпатті планується будівництво інтермодального логістичного центру

Share

Компанія NSV Group у співпраці з італійською стороною планує будівництво в Закарпатській області поблизу Мукачева найбільшого в регіоні інтермодального логістичного центру та сухого порту – Horonda Platform, передає ЦТС.

Наведені ілюстрації згенеровані штучним інтелектом (АІ) від Bing.

Так, згідно з презентаційними матеріалами, термінал матиме чотири залізничних колії й один перевантажувальний кран, 2 річстакери та 2 локотрактори. Він складатиметься з трьох частин: агро, контейнерних і складських потужностей. Розраховують, що тут оброблятиметься до 1,5 млн т вантажів на рік, включно з 13 тис. TEU.

З метою прискорення реалізації проєкту його ініціатори зустрілися з представниками компаній TX Logistik AG (Німеччина), Exploris (Польща) та FS Holding (Італія) в німецькому Тройсдорфі.

Як зазначається, обговорювалися запуск залізничного сполучення до майбутнього сухого порту, його роль в італійсько-українських торгівельних відносинах, впровадження сучасних логістичних технологій. Було заявлено про необхідність початку роботи об’єкта не пізніше першого кварталу 2025 року.