Мінекономіки та ОЕСР розпочали аналіз інвестиційних стимулів

Share

Міністерство економіки й Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) розпочали спільну роботу над аналізом інвестиційних стимулів та впорядкуванням регуляторного середовища, пов’язаного з інвестиціями.

Про це йшла мова під час зустрічі заступника міністра економіки Володимира Кузьо з командою ОЕСР, передає пресслужба міністерства.

«Ми надзвичайно цінуємо співпрацю з комітетами та робочими групами OECP, зокрема Інвестиційним комітетом, відділом експортних кредитів, а також органами, відповідальними за корпоративне управління та державні закупівлі й сподіваємось на подальшу плідну співпрацю», – підкреслив заступник міністра економіки.

Зокрема, під час зустрічі, Кузьо наголосив про важливість залучення та співпраці всіх зацікавлених органів в проведенні дослідження щодо чинних державних стимулів та пільг, а також розробки нових політик стимулювання, створення належного сприятливого середовища для забезпечення отримання коштів донорів та залучення іноземних і приватних інвестицій в розбудову та відновлення України.

Сторони домовились зосередитись на двох основних напрямках роботи з розбудови інвестиційного потенціалу:

  • Розробка та впровадження політики стимулювання інвестицій, що відповідає кращим практикам та рекомендаціям ОЕСР;
  • Сприяння інвестиціям, у тому числі шляхом покращення та оптимізації регуляторного середовища для інвестицій на національному та регіональному рівнях.

“Мінекономіки виступатиме координатором зазначеної співпраці та проведення відповідної роботи в рамках цього проєкту”, – зауважили в міністерстві.