“Лемтранс” планує розширити вагоноремонтний бізнес на нові депо

Share

Найбільший приватний вагонний оператор України – компанія “Лемтранс”, – зацікавлена в стабільній і безперебійній роботі своїх вагоноремонтних потужностей, тому активно веде перемовини щодо розширення цього напрямку діяльності на нові майданчики.

Про це йдеться у заяві компанії, передає ЦТС.

“Лемтранс” має все необхідне для цього – сучасне обладнання, досвід і кваліфікованих спеціалістів”, – відзначив генеральний директор компанії Володимир Мезенцев.

В операторі проінформували, що за підсумками січня-квітня 2024 року відремонтувати 1 876 вантажних вагонів. Для порівняння, за аналогічний період 2023 року було відремонтовано 1 852 вагони.

“Досягнення наших результатів стало можливим завдяки стратегічному плануванню виробничих процесів, інвестиціям у новітнє обладнання та високій кваліфікації нашого персоналу. Ці кроки, у разі потреби, дозволяють нам оперативно розгортати вагоноремонтні потужності в інших регіонах країни”, – зауважив Мезенцев.

Як UAprom повідомляв раніше, загальний обсяг перевезень компанії “Лемтранс” за підсумками 2023 року склав приблизно 17 млн тонн вантажів різної номенклатури.