Кабмін у 2024 році заклав на розвиток індустріальних парків 1 млрд грн

Share

Мінекономіки презентувало каталог індустріальних парків, який допоможе підприємствам знайти партнерів або місце з облаштованою інфраструктурою, де можна розмістити свої виробничі потужності, а також залучити нові інвестиції, передає пресслужба міністерства.

Наведені ілюстрації згенеровані штучним інтелектом (АІ) від Bing.

“Індустріальні парки – це чудова можливість для залучення інвестицій у реальний сектор і стимулювання економіки та розвитку регіонів. Підрахунки показують, що 1 гектар індустріального парку дозволяє створити 50 нових робочих місць, а $1 державних інвестицій в інфраструктуру індустріальних парків – залучити $6 додаткових приватних інвестицій. Розвиток індустріальних парків є важливою складовою нашої політики “Зроблено в Україні”, саме тому на розвиток інфраструктури індустріальних парків на цей рік ми заклали 1 млрд грн”, – зазначила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки Юлія Свириденко.

Так, в каталозі індустріальних парків потенційний інвестор може знайти все необхідне для успішного вибору місця для свого бізнесу: від спеціалізації парків до місцевих стимулів для резидентів. Детальна інформація про розташування, площу, інфраструктуру та доступні послуги допоможе зрозуміти потенціал кожної локації.

Крім того, каталог містить дані про податкові та інвестиційні стимули, що дозволить максимально використати переваги, які надає кожен індустріальний парк.

“Індустріальні парки сприятимуть модернізації промисловості, впровадженню підходів ресурсоефективності та циркулярної економіки, збільшенню зайнятості та регіональному розвитку, що неодноразово підтверджено світовим досвідом”, – прокоментував заступник міністра економіки Віталій Кіндратів.

З каталогом можна ознайомитись за посиланням:

https://me.gov.ua/Documents/Download?id=7d41dc38-bc1b-46e7-b583-e39b70dc45a5