Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП.
Про це повідомила премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.
Зокрема, з цієї суми:
- 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
- 70 млн грн виділять Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
- 50 млн грн передбачено на діяльність Головного управління розвідки.
«Кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – наголосила очільниця уряду.
Як повідомляв UAprom, Зеленський підписав закон про зміни до держбюджету-2026.

