Кабмін спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони

Share

Уряд додатково спрямував 220 млн грн на потреби Сил оборони. Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування НКРЕКП.

Про це повідомила премʼєр-міністр України Юлія Свириденко.

Зокрема, з цієї суми:

  • 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії;
  • 70 млн грн виділять Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння;
  • 50 млн грн передбачено на діяльність Головного управління розвідки.

«Кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України», – наголосила очільниця уряду.

Як повідомляв UAprom, Зеленський підписав закон про зміни до держбюджету-2026.