єЧерга відтепер запрацює для водіїв легкових авто – Шмигаль

Share

Уряд під час засідання ухвалив постанову, яка поширює електронну чергу і на водіїв легкових автомобілів.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Невід’ємним елементом підвищення якості державного управління є реформа цифровізації. Ми продовжуємо масштабувати наш успішний проєкт єЧерга для зручного перетину кордонів», – відзначив глава уряду.

За словами прем’єр-міністра, за допомогою цього сервісу перетнуло кордон 802 тисячі транспортних засобів. Йдеться про 756 тисяч вантажівок та 46 тисяч автобусів.

В Мінвідновлення уточнили, що затверджені зміни передбачають, що бронювання місця в черзі для перетину кордону буде можливим як через додаток єЧерга, так і через додаток Дія.

“Ми послідовно продовжуємо роботу над цифровізацією процесу перетину кордону. Наша амбітна мета, щоб всі транспортні засоби виїжджали з країни без потреби очікувати перед кордоном. Понад рік єЧерга працює для вантажівок, нещодавно ми масштабували її для автобусів, паралельно розпочинаємо підготовку до розробки абсолютно відмінного функціонала для легкових автомобілів”, – зазначив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Він додав, що уряд планує запустити тестування єЧерги для легкових автомобілів вже до кінця цього року.