Hydnum Steel, іспанський розробник проєкту з виробництва зеленої сталі, отримав інвестиційне зобов’язання на €150 млн від Іспанського фонду співінвестування (FOCO), яким управляє COFIDES.
Про це повідомляє Metal Expert.
Кошти будуть спрямовані на підтримку будівництва запланованого заводу з низьковуглецевого виробництва сталі в Пуертольяно.
Інвестиція є частиною ширшого плану фінансування, в межах якого очікується залучити понад €1,5 млрд, зокрема близько €600 млн власного капіталу та приблизно €1 млрд боргового фінансування. Останнє інвестиційне зобов’язання було отримано після остаточного підтвердження в липні виділення €60 млн державного фінансування в межах іспанської програми PERTE з декарбонізації промисловості.
За словами гендиректора Єви Манейро, залучення фінансування підтверджує відповідність проєкту цілям ЄС щодо промислового суверенітету та дозволяє зберегти графік: старт будівництва підприємства потужністю 2,7 млн т плоского прокату на рік заплановано до кінця 2026 р., а запуск виробництва – на 2028 р.

