Французька Thales підписала три угоди з промисловістю України 

Share

Французька оборонна група Thales підписала на виставці Eurosatory три угоди з українською промисловістю під егідою міністерства збройних сил Франції та міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

Про це повідомила пресслужба компанії.

“Ці угоди спрямовані на посилення оперативної підтримки фронтових операцій Збройних сил України та зміцнення місцевого оборонного потенціалу”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що дві угоди стосуються співпраці з одним із підприємств “Української оборонної промисловості”.

Перша угода оголошує про намір Thales створити спільне підприємство в Україні, яке сприятиме постачанню та експлуатації обладнання для портфеля оборонних систем Групи, включаючи засоби радіоелектронної боротьби, а також тактичне комунікаційне обладнання, системи ППО  та радари.

Друга угода стосується засобів радіоелектронної боротьби, в рамках якої Thales забезпечить широке технічне обслуговування, випробування і спеціалізовану підготовку.

Ця угода спрямована на розвиток локальних можливостей технічного обслуговування в Україні, що дозволить скоротити цикли ремонту і технічного обслуговування та забезпечить найкращу оперативну готовність.

В окремій, третій угоді, Thales має намір спільно з українським виробником FRDM розробити новий бойовий БПЛА, здатний переносити та запускати боєприпаси.