Агентство Fitch Ratings підвищило рейтинг України з «обмеженого дефолту» після того, як країна оголосила, що кредитори погодилися на обмін держборгу, прив’язаного до економічного зростання, на традиційні облігації., передає Bloomberg.
Зазначається, що наразі Fitch оцінює Україну на рівні «CCC», що на вісім ступенів нижче інвестиційного рівня, йдеться в заяві агентства 22 грудня. Нові облігації Fitch оцінило на один рівень вище, що відображає посилені кредитні гарантії.
Пропозицію щодо конвертації підтримали 99% власників так званих ВВП-варантів, які обміняють майже $2,6 млрд цих цінних паперів на $3,5 млрд облігацій, повідомило міністерство фінансів.
Підвищення рейтингу «відображає оцінку Fitch, що Україна нормалізувала відносини з переважною більшістю своїх зовнішніх комерційних кредиторів», зазначили аналітики на чолі з Ганною Дімпкер.
Нагадаємо, Fitch підтвердив “обмежений дефолт” України.

