Дев’ять підприємств Метінвесту увійшли до рейтингу компаній України з бездоганною репутацією

Share

Сервіс Опендатабот опублікував Індекс найкращих підприємств України — 2024. До переліку потрапили найбільші за обігом бізнеси з бездоганною діловою репутацією (перші 10 компаній у кожній з категорій), зокрема й підприємства, що входять до Групи Метінвест, повідомила пресслужба компанії.

Під час складання Індексу Опендатабота-2024 враховано як фінансову звітність компаній за 2023 рік, так і ділову репутацію бізнесів. Зокрема, з переліку вилучено підсанкційні компанії або бізнеси, що мають власників із РФ.

До десятки найкращих у чотирьох категоріях індексу ввійшли відразу дев’ять підприємств Групи Метінвест:

1. «Запоріжсталь» (№1), «Каметсталь» (№2) та «Запоріжкокс» (№9) у категорії «Переробна промисловість».

2. Шахтоуправління «Покровське» (№3), Північний ГЗК (№6), Свято-Варваринська збагачувальна фабрика (№9), Центральний ГЗК (№10) у категорії «Добувна промисловість».

3. Метінвест-СМЦ (№10) у категорії «Оптова торгівля».

4. Керівна компанія «Метінвест Холдинг» (№2) у категорії «Професійна, наукова та технічна діяльність».

«Побудований на фінансовій звітності та виторгу компаній Індекс Опендатабота дає повну картину того, що відбувалось з українським бізнесом у 2023 році», — коментує Олексій Іванкін, засновник Опендатабота.

Індекс Опендатабота — аналітичний інструмент, який дає змогу оцінити реальне становище та географію українського бізнесу. Індекс базується на даних із державних реєстрів, реєстрів Опендатабота, фінансовій звітності компаній, інформації про зв’язки з рф, санкційних списках та решті аналітичних інструментів Опендатабота.