АМКР у квітні збільшив виробництво усіх основних видів продукції

Share

«АрселорМіттал Кривий Ріг» у квітні 2024 року збільшив виробництво усіх основних видів продукції. 

Про це повідомила пресслужба компанії.

“У квітні підприємство продовжило втілювати в життя плани по збільшенню обсягів виробництва продукції, попри постійні атаки на енергетичну інфраструктуру країни та пов’язані з цим обмеження в енергопостачанні”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, підкреслюється, що після ремонту було відновлено роботу доменної печі № 6, а також розпочато виробництво коксу на коксових батареях № 3 і 4. Це своєю чергою дозволило збільшити виробництво сталі та прокату.

У квітні поточного року меткомбінат наростив виробництво сталі на 90% у порівнянні з квітнем 2023-го (з 86 до 163 тис. тонн), прокату – на 95% (з 78 до 152 тис. тонн). Обсяги виробництва зросли й в порівнянні з попереднім місяцем – чавуну вироблено більше на 28%, сталі – на 31%, прокату – на 31%.

Гірничий департамент також зміг суттєво наростити виробництво залізорудного концентрату як в порівнянні з попереднім місяцем – на 14%, так і порівняно з квітнем минулого року – на 112% (з 351 тис. тонн до 744 тис. тонн).

Як раніше повідомляв UAprom.info, АМКР у березні 2024 року збільшив обсяги виробництва в порівнянні з лютим – залізорудного концентрату вироблено на 14% більше, коксу доменного – на 9%, чавуну – на 19%, сталі й прокату – відповідно на 61 і 59% більше.