Судноплавна компанія Maersk повідомила, що готується поновити рух суден Червоним морем, завдяки початку багатонаціональної військово-морської операції під керівництвом США для захисту судноплавства від атак повстанців-хуситів у Ємені.
Про це повідомили в компанії Maersk, передає Politico.
“Ми отримали підтвердження того, що раніше оголошену багатонаціональну ініціативу з безпеки Operation Prosperity Guardian (OPG) тепер створено та розгорнуто, щоб дозволити морській торгівлі проходити через Червоне море-Аденську затоку та один раз знову повернутися до використання Суецького каналу як воріт між Азією та Європою”, – зазначили в компанії.
При цьому в Maersk заявили, що працюють над планами щодо перших суден, які здійснять подорож, «і щоб це сталося якомога швидше».
Як нагадало Politico, напади хуситів з Ємену призвели до серйозних перебоїв у судноплавстві через Суецький канал і Червоне море, які є найважливішими каналами для торгівлі нафтою, природним газом, зерном і споживчими товарами між Європою та Азією.
Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom