Метінвест розраховує на швидше зростання ВПК та залучення до виробництва приватних компаній

Share

Група Метінвест виробляє на своїх підприємствах багато продукції для військових, у тому числі мобільні бліндажі, бронежилети та мінні трали, хоча таке виробництво не є системним, розповів генеральний директор Метінвесту Юрій Риженков у інтерв’ю Форбс.

Він зауважив, що з підтримкою держави компанія могла би забезпечувати військових відповідною продукцією у необхідному обсязі.

«Ми виробляємо багато продукції для ЗСУ – мобільні бліндажі КВСУ, мінні трали і інше обладнання. Проте зараз не можна говорити, що ця робота йде в промислових масштабах. Фактично, ми робимо це у вільний від основної роботи час. Ми зробили лише 8 мінних тралів, а армії потрібні сотні», – наголосив Риженков.      

Він висловив сподівання, що український ВПК зростатиме швидше, і залучатиме до цього приватні компанії.

 «Якщо ми отримаємо від держави замовлення, то відкриємо нові цехи, наймемо співробітників і будемо виробляти ті ж мінні трали у потрібних державі обсягах. Тому я сподіваюсь, що Олександр Камишін, Рустем Умеров зможуть долучити приватні компанії до ВПК. Я не кажу про виробництво танків, цього робити ми не можемо. Але те що ми можемо – готові робити в необхідних обсягах», – додав Риженков.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom