УЗ впроваджує новий сервіс для вантажовласників

Share

АТ «Укрзалізниця» в рамках подальшої диджиталізації клієнтського сервісу впроваджує єдине цифрове вікно для роботи клієнтів з вантажних перевезень — «е.Портал УЗ-Карго».

Про це повідомила пресслужба товариства. 

«Запроваджуємо новий сервіс для вантажовласників, який значно спростить оперативну роботу та пришвидшить вирішення низки питань. «е.Портал УЗ-Карго» має широкий діапазон можливостей, від проведення спрощеної процедури укладання різних типів договорів, надання планів та замовлень на перевезення до обміну електронними документами та даними щодо послуг з організації перевезень, зокрема при вирішенні спірних питань», – зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Вячеслав Єрьомін.

При цьому, «е.Портал УЗ-Карго» є більш сучасною та зручною альтернативою використання програмних продуктів «АС Клієнт-УЗ» та «МЕСПЛАН», робота яких буде припинена.

Система «е.Портал УЗ-Карго» дозволяє вирішити такі задачі: 
забезпечення обміну електронними документами та даними з клієнтами у сфері надання послуг з вантажних перевезень та пов’язаними з ними; забезпечення єдиного середовища опрацювання та оперативного зберігання електронних документів та даних клієнтів; 
відстеження статусу виконання перевезення.

Також вона дозволить провести оптимізацію людських та зменшення витратних ресурсів; мінімізувати час на пошук документів та їх проходження між перевізником та клієнтом; виведе на якісно новий рівень відносини між перевізником та клієнтом.

Як повідомлялося раніше, АТ «Укрзалізниця» в рамках реалізації програми диджиталізації вантажних перевезень та поліпшення клієнтського сервісу запровадила нову електронну послугу переадресації вантажу.