Коломойський вийшов зі складу бенефіціарів британської нафтогазової компанії JKX

Share

Британська нафтогазова компанія JKX Oil&Gas підтвердила, що компанію Eclairs Group Limited буде виключено з реєстру акціонерів, при цьому, Ігор Коломойський більше не має жодної прямої чи опосередкованої участі в JKX.

Про це йдеться у заяві компанії.

“JKX отримала підтвердження від Реєстратора корпоративних справ Британських Віргінських Островів («BVI»), що Eclairs Group Limited («EGL»), було виключено з реєстру 1 листопада 2022 року та ліквідовано згідно з законодавством BVI 4 липня 2023 р.”, – йдеться в заяві.

Підкреслено, що до ліквідації EGL була основним акціонером Компанії з часткою 32,66% у випущеному акціонерному капіталі компанії.

“Компанія отримала консультацію від юристів Британських Віргінських островів, які підтверджують, що відповідно до Закону Британських Віргінських островів про комерційні компанії 2004 року (зі змінами) акції JKX, які раніше належали EGL, тепер перейшли у власність Корони”, – зазначили JKX.

В пресслужбі зауважили, що EGL тепер буде виключено з реєстру акціонерів компанії, а Ігор Коломойський, який раніше мав опосередкований контроль над EGL, буде виключений з реєстру PSC компанії на підставі того, що він більше не має жодної прямої чи опосередкованої участі в компанії.

"Наразі, компанією здійснюються усі відповідні дії з внесення зазначеної інформації до усіх необхідних реєстрів", – резюмували в JKX.