МВФ і Україна домовились про наступний транш в близько 900 млн дол

Share

Україна та Міжнародний валютний фонд досягли угоди на рівні персоналу (SLA) щодо другого перегляду механізму розширеного фінансування (EFF), який дає змогу отримати транш в близько 900 млн дол.

Про це повідомляє пресслужба МВФ.

“Співробітники (МВФ) і українська влада досягли угоди на рівні персоналу (SLA) щодо оновленого набору економічної та фінансової політики для другого перегляду 4-річної угоди про розширене фінансування (EFF). SLA підлягає затвердженню Виконавчою радою МВФ”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначено, що всі кількісні критерії ефективності на кінець червня та індикативні цілі на кінець вересня 2023 р. виконано. При цьому, більшість структурних контрольних показників також було досягнуто, що відкрило шлях для розгляду Виконавчою радою, що дало б змогу виплатити близько 900 млн дол.

“Я радий повідомити, що співробітники МВФ і українська влада досягли домовленості на рівні персоналу щодо другого перегляду EFF. Угода підлягає схваленню виконавчою радою МВФ, розгляд якої очікується в найближчі тижні”, – зауважив представник МВФ Гевін Грей.

Як повідомлялося раніше, місія МВФ 6 листопада розпочала роботу з метою консультацій за Статтею IV Угод МВФ та проведення другого перегляду виконання Україною програми Механізм розширеного фінансування (EFF).