Інвестори не зацікавлені вкладати кошти у великі інфраструктурні об’єкти на західних кордонах – агротрейдер

Share

Минулого року спостерігалася велика активність учасників ринку щодо моніторингу західних областей на наявність майданчиків з орієнтуванням на перевалку. Ці проєкти реалізовувалися й розвивалися, але у 2023-му ситуація змінилася. 

Таку думку висловив заступник генерального директора ТОВ «Сол АГРО» Сергій Щербань, пише Agro Times.

"Цього року, на мій погляд, не так все оптимістично: на сьогодні інвестори, ураховуючи тенденції 2023 року, не настільки зацікавлені вкладати гроші у великі інфраструктурні об’єкти на західних кордонах. Звісно, продовжується реалізація менш амбітних проєктів з перевалювання зерна з мінімальним накопиченням партій. А ось проєктів, орієнтованих на багатотисячне зберігання збіжжя, немає", – зазначив Щербань.

За його словами, однією з причин є те, що через геополітичні складнощі та ризики не рахується модель бізнесу в довгому плечі суходолом. Воно завелике у часовому й грошовому вимірах на кожному етапі перевалювання. 

«Експорт через глибоководні морські порти є цікавішим й менш витратним для експортерів агропродукції. А наразі маржинальність експорту у порівнянні з минулим роком суттєво зменшилася. Якщо на початку широкомасштабного вторгнення премія за експорт агропродукції морем та суходолом доходила до 100 доларів, зараз вона знизилася до 5-10 доларів. Відповідно проміжків на ризики й форс-мажорні обставини майже немає», — зауважив Сергій Щербань.

Також за його словами, не дивно, що учасники ринку не хочуть по такому довгому, складному й дорогому шляху експортувати. Тому вони або не вивозять збіжжя за кордон, або в рази скоротили обсяги експорту агропродукції. Усі чекають на велику воду, адже завдяки експорту через глибоководні порти можна розраховувати на дохідність й більшу маржинальність.

"Здавалося б, ураховуючи те, що росіяни часто спрямовують удари по нашій елеваторній інфраструктурі, було б доцільно будувати більш укріплені споруди. Але ураховуючи те, що елеваторний бізнес знаходиться на межі рентабельності, боюсь, що більш укріплені елеватори навряд чи з’являться", – зазначив Сергій Щербань.