Голова «Нафтогазу» пообіцяв вперше пройти зиму без імпортного газу

Share

Україна вперше пройде майбутній опалювальний сезон зиму за рахунок газу власного видобутку, заявив в етері національного телемарафону очільник НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов

«Хочу нагадати, що ми збільшуємо газ власного видобутку, ці показники зростають. У 2023 році «Нафтогаз» зробив рекордну кількість нових свердловин, і ми продовжимо цей тренд у наступному році. Цю зиму ми плануємо пройти за рахунок газу українського видобутку, і наші розрахунки підтверджують таку можливість», – цитує Чернишова «Бізнес.Цензор».

Голова «Нафтогазу» також переконаний, що опалювальний сезон держава пройде без потрясінь не лише в питанні забезпеченням газу, а й незмінності вартості блакитного палива для населення.

«Ми абсолютно впевнено дивимось в зиму, яка очікується. Газу в нас достатньо, тарифи стабільні. Відтак прошу усіх споживачів забезпечувати енергоефективні заходи і поставитись відповідально до цього типу енергії. Бо це – український видобуток, наше з вами спільне досягнення», – закликав Чернишов.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom