За тиждень Фонд держмайна отримав від приватизації понад 42 млн грн

Share

З 28 серпня по 1 вересня сума переможних ставок приватизаційних аукціонів Фонду держмайна на платформі Прозоро.Продажі сягнула 42,4 млн грн

У 14 аукціонах взяли участь 83 учасники, а завдяки конкуренції ціна активів зросла у 4,3 раза від стартової ціни, повідомив Фонд державного майна України.

У попиті здебільшого була приватизація нерухомості. Серед активів —  адміністративні будівлі в Чернігівській, Львівській, Житомирській областях, нежитлові будівлі в Тернопільській, Чернігівській, Львівській областях, а також аптека на Закарпатті. Також нового власника знайшов Червонослобідський спиртзавод, переможна ставка за який зросла втричі з 9,7 млн до 30 млн.

Аукціоном з найбільшою кількістю учасників та найбільшим зростанням переможної ціни став продаж адміністративної будівлі на Житомирщині, за яку змагалися 23 учасники. Переможна ставка за лоти склала 2,5 млн грн. Таким чином, завдяки конкуренції вартість активу зросла у понад 9 тис. разів – з 273  грн стартової (балансової) ціни.

З 4 серпня по 8 вересня Фонд держмайна планує провести шість приватизаційних аукціонів. Наступного тижня пропонуємо придбати інвесторам Струтинський, Ганнопільський та Триліський спиртзаводи, Мурафський кар’єр на Вінниччині та стадіон на Миколаївщині, а також профілакторій шахти в Дніпропетровській області.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom