«ПриватБанку» прозвітував про прибуток в першому півріччі

Share

У січні-червні 2023 року прибуток «ПриватБанку» становив 29,7 млрд грн

У фінансовій установі наголосили, що за підсумками першого півріччя залишки на строкових депозитних рахунках фізосіб у гривні зросли на 18% (на 6,9 млрд грн). В цілому залишки на рахунках клієнтів збільшилися на 3,5% (на 16,1 млрд грн), що свідчить про високу довіру до банку, передає «Укрінформ».

«Ми підтримуємо державу шляхом сплати дивідендів та інвестицій у державні облігації. Банк одним з перших на ринку затвердив фінансову звітність за 2022 рік зі звітом незалежного аудитора і в травні перерахував у державний бюджет 24,1 млрд грн у виді дивідендів (80% прибутку минулого року)», – зауважили в банку.

Окрім цього, кредитний портфель фізичних осіб зріс на 14% (на 6 млрд грн) до 49,2 млрд грн. Банк утримує лідерські позиції, з початку року збільшивши частку ринку кредитів фізичним особам до 36%. Як основний банк для мільйонів українців, «ПриватБанк» залишив кредитні ставки у роздрібному сегменті на довоєнному рівні попри зростання вартості ресурсів. Депозитний портфель фізосіб досяг 354 млрд грн, завдяки чому частка ринку збільшилась до 35,6%.

Банк також профінансував 10,3 тис. підприємств, надавши нових кредитів на 15,6 млрд грн. З початку року кредитний портфель бізнес-клієнтів зріс на 11%, що дозволило банку увійти у трійку лідерів у агрокредитуванні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom