США та Індія наголосили на важливості відновлення України після війни

Share

США та Індія продовжать надавати гуманітарну допомогу Україні та вважають необхідним забезпечення реконструкції країни після війни

Про це йдеться в спільній заяві, оприлюдненій Білим домом за результатами переговорів президента США Джо Байдена й прем’єр-міністра Нарендра Моді, передає «Укрінформ».

«Обидві країни зобов’язалися надалі надавати гуманітарну допомогу народу України. Вони закликали поважати міжнародне право, принципи статуту ООН, територіальну цілісність і суверенітет. Обидві країни погодилися щодо важливості відновлення України після конфлікту», – зауважується в документі.

Президент Байден і прем’єр-міністр Моді висловили глибокий жаль через жахливі й трагічні гуманітарні наслідки, спричинені російською війною.

«Лідери підкреслили серйозний і зростаючий вплив війни на глобальну економічну систему, включно з продовольчою, паливно-енергетичною безпекою та критично важливими ланцюжками поставок»,- йдеться в заяві.

У цьому зв’язку лідери закликали докласти більше зусиль для пом'якшення наслідків війни, особливо в країнах, що розвиваються.

Зустріч Байдена і Моді відбулася в четвер у Білому домі. Сторони висловили готовність об’єднати зусилля для встановлення миру в Україні, а також для відповіді на глобальні гуманітарні наслідки, спричинені війною Росії в Європі.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom