Goldman Sachs знизив прогнози економічного зростання Китаю

Share

Аналітики Goldman Sachs знизили прогнози економічного зростання Китаю, посилаючись на постійну слабку довіру і «хмару» над ринком нерухомості як сильніші, ніж очікувалося, перешкоди

Американський інвестиційний банк знизив свій річний прогноз зростання реального ВВП другої найбільшої економіки світу з 6% до 5,4%. Банк також знизив прогноз зростання на 2024 рік з 4,6% до 4,5%, пише «Економічна правда» з посиланням на Reuters.

«Це скорочення слідує за аналогічними кроками інших аналітиків, хоча Goldman залишається одним з найоптимістичніших, оскільки дані свідчать про те, що відновлення Китаю після пандемії сповільнюється. Нещодавно банк також, як і інші, знизив свій прогноз щодо китайської валюти», – пише агентство.

«Жодне пожвавлення в економіці не згасало так швидко, як у Китаї», – зазначили аналітики на чолі з економістом Хуей Шаном, називаючи основною причиною спад на ринку нерухомості та його наслідки.

«Ми вважаємо, що зустрічні вітри зростання, ймовірно, збережуться, а політики будуть обмежені економічними та політичними міркуваннями в наданні значущих стимулів», – кажуть аналітики Goldman Sachs.

Уряд Китаю встановив цільовий показник зростання ВВП на рівні близько 5% на цей рік після того, як він не досяг мети на 2022 рік.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom