Україна прагне створити альянс оборонної промисловості з заходом, – МЗС

Share

Київ працює над створенням альянсу оборонних індустрій, який би об’єднав виробничі потужності збройових підприємств України та держав Заходу й допоміг налагодити виробництво сучасної техніки для потреб Збройних Сил

Про це в етері телемарафону заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає «Європейська правда».

За словами голови МЗС, Україна в останні кілька місяців почала порушувати перед партнерами питання про необхідність альянсу у сфері оборонної промисловості з огляду на все більші потреби Києва в сучасній техніці та її обслуговування.

«Оскільки масштаб війни не зменшується, оскільки ми отримуємо все більше допомоги, все це необхідно обслуговувати. По-друге, нам потрібні нові сучасні розробки: дрони, виробництво високоточних снарядів, багато чого – це теж треба все створювати», – пояснив Кулеба.

Він анонсував організацію «серйозного міжнародного заходу, який дасть імпульс створенню альянсу оборонних індустрій, частиною якого буде Україна, зокрема Міністерство стратегічної промисловості й «Укроборонпром».

Цей альянс покликаний розв’язати два завдання: забезпечити сталість постачань західної техніки до України, а також інтегрувати український оборонно-промисловий комплекс України в західну оборонну промисловість.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom